TEKNIQ-råd Region Hovedstaden

Der er 12 medlemmer:

Formand, VVS-installatør Lars Dyrstrøm
Dyrstrøm VVS ApS
Bakkegårdsvej 214
3050 Humlebæk
49190075
Personlig e-mail: info@dyrstrom-vvs.dk
Firma e-mail: info@dyrstrom-vvs.dk
Hjemmeside: www.dyrstrom-vvs.dk


Medlem, Adm. direktør Henrik Fugmann
Fugmann A/S
Høffdingsvej 20
2500 Valby
36150505
Personlig e-mail: hf@fugmann.dk
Firma e-mail: info@fugmann.dk
Hjemmeside: www.fugmann.dk


Medlem, VVS-installatør Søren Schmidt
De blå mænd A/S
Arnesvej 1
2700 Brønshøj
70252590
Personlig e-mail: ss@3blaa.dk
Firma e-mail: info@3blaa.dk
Hjemmeside: www.3blaa.dk


Medlem, Elinstallatør Kurt Henning Sjøholm
Knudsker el ApS
Sandemandsvej 27
3700 Rønne
56956850
Personlig e-mail: kurt@knudsker-el.dk
Firma e-mail: info@knudsker-el.dk
Hjemmeside: www.knudsker-el.dk


Medlem, Elinstallatør Henrik Glud Olsen
GBK Teknik A/S
Grøntoften 2
2870 Dyssegård
70111210
Personlig e-mail: henrik.glud@gbkteknik.dk
Firma e-mail: gbk@gbkteknik.dk
Hjemmeside: www.gbkteknik.dk


Medlem, Elinstallatør Claus Dalsgaard
Claus Dalsgaard A/S
Energivej 40
2750 Ballerup
44666620
Personlig e-mail: cd@c-dalsgaard.dk
Firma e-mail: cd@c-dalsgaard.dk
Hjemmeside: www.c-dalsgaard.dk


Medlem, Adm.direktør Kim Haahr Jørgensen
E. Kallesøe Aut. El-Installationsfirma A/S
Generatorvej 35 B
2860 Søborg
38191902
Personlig e-mail: kim@kallesoe.dk
Firma e-mail: kallesoe@kallesoe.dk
Hjemmeside: www.kallesoe.dk


Medlem, Direktør Thomas Meisner Petersen
Connection Peiter Olsen A/S
Lokesvej 8
3400 Hillerød
48251340
Personlig e-mail: tpe@peiterolsen.dk
Firma e-mail: tpe@connection.dk


Medlem, Direktør Thomas Schalek
Brøndum A/S
Kanalholmen 1
2650 Hvidovre
36786668
Personlig e-mail: tsc@brondum.dk
Firma e-mail: hvidovre@brondum.dk


Medlem, Civiløkonom Frank Jensen
Finlow VVS A/S
Hornevej 13
2770 Kastrup
32514559
Personlig e-mail: frank@finlow.dk
Firma e-mail: finlow@finlow.dk
Hjemmeside: www.finlow.dk


Medlem, Direktør Dan Jeppesen
Tvilling VVS ApS
Industriparken 9
2750 Ballerup
70274010
Personlig e-mail: dan@tvillingvvs.dk
Firma e-mail: dan@tvillingvvs.dk
Hjemmeside: www.tvillingvvs.dk


Kontaktperson, Underdirektør Tina Voldby
TEKNIQ
Paul Bergsøes Vej 6
2600 Glostrup
43436000
Personlig e-mail: tvo@tekniq.dk
Firma e-mail: tekniq@tekniq.dk