CensorVVS - Region Midt- og Nordjylland

Der er 13 medlemmer:

Censor, Gas, Vand- & Sanitetsmester Jesper S. Willis
C.F. Andersen & Søn VVS A/S
Sylbækvej 25
8230 Åbyhøj
86122563
Personlig e-mail: willis@cfavvs.dk
Firma e-mail: willis@cfavvs.dk
Hjemmeside: www.cfavvs.dk


Censor, Blikkenslagermester Erik Bøndergaard

Klokkelyngen 12
Mejrup
7500 Holstebro
23749961
Personlig e-mail: erik@holstebrovvs.dk


Censor, VVS-Installatør Lars Troelsgaard
Henning Mortensen A/S
Stagehøjvej 1
8600 Silkeborg
86824444
Personlig e-mail: lt@troelsgaard-vvs.dk
Firma e-mail: hm@henning-mortensen.dk
Hjemmeside: www.henning-mortensen.dk


Censor, VVS-installatør Gert Flæng
Blik & VVS installatør
Idomvej 72
7500 Holstebro
97423169
Personlig e-mail: gf@blikogvvs-holstebro.dk
Firma e-mail: gf@blikogvvs-holstebro.dk


Censor, Ingeniør Per Møller Christensen
Bravida Danmark A/S
Virkelystvej 8
9870 Sindal
Personlig e-mail: per.m.christensen@bravida.dk
Firma e-mail: per.m.christensen@bravida.dk


Censor, VVS-installatør Tage E. K. Nielsen
Bravida Danmark A/S
Lundeborgvej 21
9220 Aalborg Øst
99334455
Personlig e-mail: tage.nielsen@bravida.dk
Firma e-mail: info@bravida.dk


Censor, Flemming Kristiansen
Knud K. Kristiansen VVS A/S
Pi 1
Søften
8382 Hinnerup
86210777
Personlig e-mail: kristiansen-vvs@kkkvvs.dk
Firma e-mail: kristiansen-vvs@kkkvvs.dk
Hjemmeside: www.kristiansen-vvs.dk


Censor, Direktør, VVS-installatør Jan Antonsen
GugVVS Teknik
Vissevej 133
9210 Aalborg SØ
98142200
Personlig e-mail: jan@gugvvs.dk
Firma e-mail: post@gugvvs.dk
Hjemmeside: www.gugvvs.dk


Censor, Blikkenslagermester Brian Ebling
Eblings Blikkenslager - Forretning
Michael Drewsens Vej 23
8270 Højbjerg
86145858
Personlig e-mail: ebling@mail-telia.dk
Firma e-mail: ebling@mail-telia.dk
Hjemmeside: www.eblings-blik.dk


Censor, Torben Kampstrup Jepsen
Kemp & Lauritzen A/S
Anelystparken 38 A
8381 Tilst
87464222
Personlig e-mail: tkje@kemp-lauritzen.dk
Hjemmeside: www.glenco.dk


Censor, VVS-installatør Torben Boldrup Storgaard
VVSmesteren Torben B. Storgaard
Kildebakken 44
8800 Viborg
86601003
Personlig e-mail: vvs@storgaard.dk
Firma e-mail: vvs@storgaard.dk
Hjemmeside: www.storgaardvvs.dk


Censor, Michael Dalgaard Jensen
Kemp & Lauritzen A/S
Anelystparken 38
8381 Tilst
46338015
Personlig e-mail: midj@kemp-lauritzen.dk
Firma e-mail: jkof@kemp-lauritzen.dk
Hjemmeside: www.kemp-lauritzen.dk


Censor, Kent Kristensen
Tonnys VVS A/S
Erhvervsvej 2
9632 Møldrup
86691838
Personlig e-mail: kent@tonnysvvs.dk
Firma e-mail: info@tonnysvvs.dk
Hjemmeside: www.tonnysvvs.dk